Podvozky

Konstrukce podvozků je převážně monotube s průměrem pístu 45 mm zabezpečující díky větší než standardní robustnosti, vynikající tuhost a životnost. Podvozky jsou plně stavitelné (výška v rozsahu až 120mm, komprese pružiny, 30-i krokové nastavení tuhosti tlumiče) ve většině případů jsou dodávány včetně horních duralových uložení s unikaly a stavitelným odklonem.

Základní řadou jsou tlumiče Super sport jež plně nahrazují sériové (OEM) podvozky, avšak s vyšší stabilitou a zlepšenými jízdními vlastnostmi. Samozřejmostí je použití pružin z oceli s vynikajícím pružícím koeficientem a teflonové ložiska zajišťují tichý chod. V nabídce jsou dále podvozky se závodní specifikací, určené pro okruhové závody (RacingSpec), asfaltové rallye (TarmacRally), šotolinové rally (GravelRally) a v neposlední řadě podvozky určené pro drift (DriftSpec).

Naším zájmem je plná spokojenost zákazníků, aby podvozky přinášely výrazné zlepšení jízdních vlastností na sériových a závodních automobilech. Je možnost dokonce podvozky doladit dle konkrétních požadavků zákazníka, přímo pro daný typ vozu dle specifikace s ohledem na typ použití, hmotnost, výkon vozu, charakteristiku a délku závodu. Vše je dostupné za přijatelné ceny nižší nebo srovnatelné s konkurencí.

Super Sport

supersport

Racing Spec

RacingSpec

Tarmac Rally

TarmacRally

Gravel Rally

GravelRally

Drift Spec

DriftSpec

Circuit Master

CircuitMaster